Welcome to 840 Designs. Please note my current turn around time is 3-4 weeks or 28 business days. Color shortages with Bella have been hard lately so please, give me grace.

Collection: School

38 products
  • Let's Do This! - Apple
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Office Squad
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $18.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Typography
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chaos Coordinator #teacherlife
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Apple
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher - Love Inspire Leads
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach Love
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach Your Heart Out
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Tribe
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gnome Crayons
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Life Messy Bun
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Third Grade - Pencil
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Second Grade - Pencil
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Preschool - Pencil
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pre K Pencil
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • First Grade Pencil
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach, Teach - Pencil
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach - Pencil
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach Love Inspire - Pencil
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Strong - Pencil
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Squad - Pencil
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher - Difference Maker. Chaos Coordinator.
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paraprofessional
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Live Love Teach
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach Love Inspire
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Principal
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $18.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nurse
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $18.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Counselor
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $18.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Para-Professional Leopard Print
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Third Grade Teacher - Boho
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Second Grade Teacher - Boho
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out